Znajdz nocleg nad morzem

2 ilość ogłoszeń w bazie

Typy obiektów

Oferty SpecialneNoclegi Bobolin

    Noclegi nad morzem w Bobolinie


    Bobolin to niewielka wieś letniskowa położona nad morzem w pobliżu Uzdrowiska Dąbki. Plaża w Bobolinie jest czysta, piaszczysta i niezaludniona, co jest ogromną zaletą, jeśli poszukujemy miejsca, gdzie można odpocząć nad morzem. Obszar Bobolina objęty jest strefą ochrony uzdrowiskowej Dąbki, oznacza to, że powietrze jest tu czyste i pozbawione zanieczyszczeń typowych dla dużych miast. Wilgotne powietrze nasączone jodem sprzyja leczeniu chorób górnych dróg oddechowych. Pomimo swojego niewielkiego obszaru Bobolin oferuje ogromną liczbę tanich noclegów blisko morza. Znajdują się tu przeważnie ośrodki domków letniskowych i gospodarstwa agroturystyczne. Domki letniskowe znajdują się zarówno nad samym morzem jak i w centrum Bobolina. Ośrodki te kierują swą ofertę zwłaszcza dla rodzin z dziećmi, które chcą spędzić tanie wakacje nad polskim morzem. Bliskość Uzdrowiska Dąbki jest kolejną zaletą, ponieważ na co dzień można plażować w Bobolinie i wypoczywać z dala od przeludnionych wczasowiczami miejscowości a jednak blisko jest do Uzdrowiska, które jest większą miejscowością z większą liczbą atrakcji. Z Bobolina niedaleko jest także do Darłowa, gdzie warto wybrać się by zobaczyć Zamek Książąt Pomorskich czy zwiedzić gotycki Kościół Mariacki.
    Atrakcje turystyczne w Bobolinie:
    Znajduje się tu stadnina koni- Ranczo Mustafa, gdzie pasjonaci jazdy konnej mogą szkolić swe umiejętności a początkujący rozpocząć swoją przygodę z jazdą konną.
    Bunkry na plaży w Bobolinie- pozostałość po II wojnie światowej i niemieckim poligonie dział wielkiego kalibru. Większość z nich znajduje się niestety na zamkniętym terenie wojskowym, jednak część z nich znajduje się przy wejściu na plażę.