Znajdz nocleg nad morzem

2 ilość ogłoszeń w bazie

Typy obiektów

Oferty SpecialneNoclegi Cisowo

  Noclegi nad morzem w Cisowie


  Cisowo to mała lecz malownicza wieś letniskowa położona nad Bałtykiem, 3 km od miasta Darłowo. To tu przyjeżdżają wczasowicze w poszukiwaniu ciszy i odpoczynku, aby spędzić wakacje nad morzem. Próżno szukać tu hoteli czy pensjonatów. Wieś ta oferuje tanie noclegi nad morzem w domkach letniskowych, pokojach gościnnych i gospodarstwach agroturystycznych. Ponieważ Cisowo znajduje się na wzniesieniu, nie brak tu urokliwych miejsc, gdzie wśród pól i wiatraków rozciągają się przepiękne widoki na morze. Jest to idealne miejsce na wycieczki rowerowe po okolicy i wzdłuż wybrzeża wałem nadmorskim. Cisowo jest doskonałym miejscem do spędzenia wakacji dla rodzin z dziećmi. Gdy pogoda nie sprzyja plażowaniu albo stęsknimy się za gwarem nadmorskiego kurortu, warto wybrać się do Darłowa, aby pozwiedzać zabytki, które się tam znajdują czy też skorzystać z atrakcji turystycznych Darłówka dla dzieci i dorosłych. Aby dotrzeć do Darłówka można wybrać się na spacer lub wycieczkę rowerową wałem nadmorskim lub po prostu samochodem. Każdy wybór będzie dobry, ponieważ Cisowo to przepiękna okolica z pięknymi widokami.
  Atrakcje turystyczne Cisowa:
  Plaża w Cisowie- piękna, szeroka i niezaludniona.
  Kościół w Cisowie p.w. Stanisława Kostki z 1321 r. zbudowany w stylu gotyckim. Wnętrze kościoła zawiera barokową ambonę i barokowy ołtarz główny, kropielnicę z XIV wieku.
  Wiatraki w Cisowie, które tworzą farmę wiatrową będącą atrakcją turystyczną tej miejscowości nad Bałtykiem.
  Jezioro Kopań- w niewielkiej odległości od Cisowa znajduje się wieś letniskowa i jezioro Kopań. Miłośnicy wędkowania znajdą tu coś dla siebie ponieważ jezioro obfituje w węgorze, szczupaki i sandacze.
  Aquapark w Darłówku- gdy pogoda nie sprzyja morskim kąpielom, z Cisowa można wybrać się do Darłówka i parku wodnego z podgrzewaną wodą morską. W aquaparku jest kilka basenów ze zjeżdżalniami, rwąca rzeka a także strefa relaksu. Można tu także pograć w kręgle.