Znajdz nocleg nad morzem

2 ilość ogłoszeń w bazie

Typy obiektów

Oferty SpecialneNoclegi Darłówko

  Noclegi nad morzem w Darłówku


  Darłówko jest nadmorską dzielnicą miasta Darłowo, gdzie przy ujściu rzeki Wieprzy do Morza Bałtyckiego znajduje się port rybacki. Rzeka ta dzieli Darłówko na dwie części: zachodnią i wschodnią, a łączy je Most Rozsuwany im. Kapitana Witolda Huberta. Trzeba o tym pamiętać szczególnie wtedy gdy przyjeżdżając na wakacje nad morze na jedną ze stron Darłówka może się okazać, że hotel, pensjonat czy inny obiekt noclegowy, znajduje się w drugiej części Darłówka. Nie ma wtedy możliwości przejazdu samochodem na drugą stronę i trzeba się wrócić do Darłowa, aby dotrzeć do drugiej części. Darłówko to czysta, piaszczysta plaża i kąpielisko odznaczone w 2017 r. Błękitną Flagą. To wymarzone miejsce na wczasy nad Bałtykiem dla miłośników słońca i morskich kąpieli, wędkarstwa i rejsów na połowy dorsza. Gdy nie ma słońca, atrakcją dla wczasowiczów będzie wypad do aquaparku z podgrzewaną, morską wodą, zjeżdżalniami i innymi atrakcjami.
  Atrakcje Darłówka:
  22 metrowa Latarnia Morska Most rozsuwany im. Kapitana Witolda Huberta łączący dwie strony Darłówka.
  Port- stanowi główne miejsce spacerów mieszkańców oraz turystów spędzających urlop nad Bałtykiem. Cumują tu kutry rybackie. Port jest także dostępny dla jachtów i łodzi motorowych.
  Rejsy na połowy dorsza- czyli morska przygoda połączona z wędkowaniem na otwartych wodach Morza Bałtyckiego.
  Tramwaje wodne: Księżna Zofia i Tristan i Izolda: kursują w kanale rzeki Wieprzy pomiędzy Darłowem a Darłówkiem. Wycieczki statkami stylizowanymi na łodzie wikingów.
  Międzynarodowy Zlot Historycznych Pojazdów Wojskowych to wyjątkowa okazja spotkań miłośników pojazdów militarnych z Polski i z zagranicy. Imprezie towarzyszą koncerty a dodatkową atrakcją jest bazar militarny i stoiska z odzieżą wojskową.
  Bałtyk Festiwal Media i Sztuka jest organizowany w Darłowie od kilku lat przez Radio Koszalin i miasto Darłowo. Festiwal ten skupia największe polskie gwiazdy sceny teatralnej i estradowej, a także wybitnych dziennikarzy i językoznawców.