Znajdz nocleg nad morzem

Noclegi Kopań

Domki letniskowe Kopań

WYRÓŻNIONE PROMOWANE
Domki letniskowe Kopań
Zapraszamy na wypoczynek nad morzem w domkach letniskowych. Mamy do zaoferowania Państwu nowe domki drewniane z tarasem, posiadające dwa pokoje z łazienką. W sypialni znajduje się łóżko piętrowe dwuosobowe w dolnej części i jednoosobowe w górnej części. W pokoju dziennym znajduje...

    Noclegi nad morzem w Kopań


    Kopań to malownicza wieś letniskowa oddalona o 4 km od Darłowa. Położona jest na wzniesieniu, z którego rozciąga się przepiękny widok na Morze Bałtyckie i jezioro Kopań. Miejscowość posiada wiele szachulcowych zabudowań mieszkalnych i gospodarczych z XIX stulecia, jednak powoli są zastępowane współczesną architekturą. Plaża jest szeroka, piaszczysta i mało zaludniona, co jest ogromnym atutem tej miejscowości nad Bałtykiem, jeśli tylko ktoś ma ochotę przyjechać nad morze i naprawdę wypocząć. Wczasowicze mogą tu znaleźć tanie noclegi nad morzem wybierając gospodarstwo agroturystyczne, pokoje gościnne albo domki letniskowe nad morzem. Idąc wzdłuż drogi nad morze na polach możemy zobaczyć wiatraki, które są tu wielką atrakcją. Można je podziwiać urządzając sobie piesze lub rowerowe wycieczki po szlakach turystycznych.
    Atrakcje w miejscowości Kopań: Grodzisko nizinne z fragmentarycznie zachowanym wałem i fosą, położone bezpośrednio nad brzegiem jeziora Kopań. Jezioro Kopań- płytkie jezioro o średniej głębokości 2 m. Jest to raj dla wędkarzy, ponieważ ryb jest wiele i można tu złowić przede wszystkim węgorze, szczupaki i sandacze. W samym centrum miejscowości Kopań znajduje się stadnina koni.