Znajdz nocleg nad morzem

2 ilość ogłoszeń w bazie

Typy obiektów

Oferty SpecialneNoclegi Międzyzdroje

  Noclegi nad morzem w Międzyzdrojach


  Międzyzdroje są od wielu lat bardzo modnym nadmorskim kurortem, gdzie na wczasy nad morzem przyjeżdżają gwiazdy kina i turyści z całej Polski, zwłaszcza rodziny z dziećmi. Znana wszystkim Promenada i Europejski Festiwal Gwiazd, przepiękne molo i bliskość Wolińskiego Parku Narodowego to tylko niektóre z atrakcji turystycznych tej miejscowości nad Bałtykiem. W Międzyzdrojach plaże są czyste i zadbane a baza noclegowa jest szeroko rozwinięta. Chcąc spędzić urlop nad morzem w tej miejscowości wczasowicze mają do wyboru zarówno modne i luksusowe hotele, urocze pensjonaty jak również tanie noclegi nad morzem w kwaterach prywatnych i domkach letniskowych. Należy pamiętać, że Międzyzdroje to nie tylko miejscowość wypoczynkowa ale także uzdrowisko, gdzie z tutejszych solanek korzystają kuracjusze w celu leczenia chorób reumatycznych i schorzeń neurologicznych. Zarówno nad samym morzem jak również na deptaku znajduje się wiele restauracji i smażalni ryb, przytulnych kawiarni, gdzie można dobrze zjeść i odpocząć.

  Atrakcje Międzyzdrojów

  Woliński Park Narodowy- to najpiękniejsza część wybrzeża klifowego w Polsce a także lasy bukowe, gdzie można spotkać rzadkie gatunki ptaków i owadów, siedliska dzików, saren i jeleni a także coraz rzadszych ssaków morskich: foki szarej i morświna.
  Molo w Międzyzdrojach czyli pomost o długości 395 metrów w głąb morza z plaży. Stąd odpływają statki wycieczkowe, to tu można wybrać się na romantyczny spacer o zachodzie słońca czy pozostawić kłódkę na balustradzie jako dowód wiecznej miłości.
  Festiwal i Promenada Gwiazd- lipiec to miesiąc, w którym zjeżdżają tu największe gwiazdy polskiego i europejskiego kina. To czas koncertów, przedstawień i spotkań z aktorami. Co roku, na uroczystej gali nowe odciski dłoni dołączają do tego zacnego zbioru.
  Gabinet Figur Woskowych czyli idealne miejsce dla fanów znanych postaci ze świata filmu i polityki. Można tu zrobić sobie zdjęcie z naturalnej wielkości figurami woskowymi.
  Oceanarium w Miedzyzdrojach i prezentowane tu okazy to atrakcja dla miłośników podwodnego życia w oceanie. Można tu podziwiać cztery rodzaje rekinów i imponujące pod względem ilości i różnorodności gatunki ryb i innych wodnych organizmów.
  Planetarium w Międzyzdrojach- dzięki technice 3D można udać się w podróż kosmiczną znajdując się ciągle w Międzyzdrojach.