Znajdz nocleg nad morzem

2 ilość ogłoszeń w bazie

Typy obiektów

Oferty SpecialneNoclegi Jastrzębia Góra

  Noclegi nad morzem w Jastrzębiej Górze


  Jastrzębia Góra to nadmorska miejscowość wypoczynkowa, jedna z najczęściej odwiedzanych przez turystów na polskim Wybrzeżu. Położona jest na wysokim, klifowym urwisku. To najdalej wysunięta na północ część Polski, czego symbolem jest pomnik Gwiazda Północy usytuowany w pobliżu tego miejsca. Wybrzeże Jastrzębiej Góry znajduje się na terenie Nadmorskiego Parku Krajobrazowego. Miejscowość ta jest bardzo popularnym kurortem nad polskim morzem, który co roku w sezonie letnim przyciąga na wakacje rzesze turystów, ponieważ woda morska jest tu czysta a plaże w Jastrzębiej Górze są piękne i piaszczyste. Kolejnym powodem jest szeroka oferta noclegowa. Każdy turysta znajdzie tu odpowiedni nocleg dla siebie. Są tu przepiękne hotele nad morzem ze SPA, pensjonaty, pokoje gościnne i wiele innych możliwości noclegowych. Jastrzębia Góra zapewnia wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych. Tu zawsze jest co robić- dużo tu ogródków piwnych, dyskotek, pubów i restauracji. Ze względu na swoje położenie jest także doskonałą bazą wypadową do pobliskich miejscowości nad Bałtykiem takich jak Władysławowo, Chałupy, Jurata i Hel.
  Atrakcje turystyczne Jastrzębiej Góry:
  Plaża w Jastrzębiej Górze- jest bardzo zróżnicowana. Zachodnia część plaży jest szeroka i piaszczysta, wschodnia część jest kamienista. Na plaże prowadzi kilka wejść, z czego niektóre z nich są wysokie, gdzie do plaży prowadzą drewniane schody, inne zaś łagodne. Na plaży znajdują się strzeżone kąpieliska.
  Lisi Jar w Jastrzębiej Górze- to wąwóz o długości 350 metrów na obszarze Nadmorskiego Parku Krajobrazowego. Ciągnie się aż do Morza Bałtyckiego a jego maksymalne zagłębienie wynosi 50 metrów. Znajduje się tu pomnik ku pamięci króla Zygmunta III Wazy przedstawiający kulę z orłem wzbijającym się do lotu.
  Gwiazda Północy w Jastrzębiej Górze- czyli kamień pamiątkowy, który wyznacza miejsce w Polsce najdalej wysunięte na północ. Promenada Światowida w Jastrzębiej Górze- to deptak, na którym znajduje się wiele straganów, gdzie można kupić pamiątki, odpocząć w ogródkach piwnych czy skosztować kulinarnych specjałów znad Bałtyku. To miejsce dla wielbicieli nocnego życia- jest tu wiele pubów, dyskotek i restauracji.
  Dom Whiskey w Jastrzębiej Górze- to idealne miejsce do odwiedzenia dla wszystkich wielbicieli tego trunku. Można tu znaleźć ponad 2000 butelek whiskey z całego świata. Organizowane są szkolenia wprowadzające w świat tego alkoholu.