Znajdz nocleg nad morzem

8 ilość ogłoszeń w bazie

Oferty Specialne

domek letniskowy nad morzem do wynajęcia tanio
reklama obiektów noclegowych tanio


Noclegi Łeba

Domki letniskowe Łeba

Domki Letniskowe Maxim
Serdecznie zapraszamy Państwa na wypoczynek w domkach letniskowych MAXIM w Łebie. Do Państwa dyspozycji oddajemy całoroczne, ogrzewane domki  murowane i drewniane sześcio i czteroosobowe, znajdujące się na terenie Domu Wczasowego Maxim.                                  ...

Ośrodki wypoczynkowe Łeba

Dom Wczasow y & Domki Letniskowe Maxim
Maxim to nowo wybudowany obiekt rehabilitacyjno-wczasowy otworzony wiosną 2011 roku,położony blisko portu,20 min od plaży.Łącznie możemy ugościć 200 osób w komfortowych pokojach,apartamentach,pokojach typu studio oraz całorocznych domkach.Do dyspozycji naszych...

  Noclegi nad morzem w Łebie


  Łeba to miejscowość turystyczna położona na środkowym wybrzeżu i otoczona z trzech stron wodą: od północy Morzem Bałtyckim, od zachodu jeziorem Łebsko a od wschodu jeziorem Sarbsko. Łeba jest bardzo popularnym kurortem i kąpieliskiem, które w każdym sezonie letnim oczekuje na turystów i przyciąga wieloma atrakcjami. Plaża w Łebie jest piękna i szeroka a na plaży zostały zorganizowane 3 letnie kąpieliska. Niewątpliwą atrakcją tej okolicy jest Słowiński Park Narodowy i słynne ruchome wydmy. Łeba posiada zróżnicowaną bazę noclegową. Można tu znaleźć noclegi nad morzem o różnym standardzie i w różnych cenach. Mieszkańcy Łeby oferują wczasowiczom pokoje gościnne i kwatery prywatne. Można zarezerwować noclegi nad morzem w domkach letniskowych, campingach przy plaży a także spędzić urlop w hotelach i apartamentach blisko morza. Łeba posiada również doskonałe warunki do uprawiania sportów wodnych.
  Atrakcje turystyczne Łeby:
  Plaża w Łebie i słynne ruchome wydmy są największą atrakcją tej miejscowości. To nieomal 10 kilometrów linii brzegowej z szerokimi i piaszczystymi plażami, do których prowadzą liczne zejścia. Łeba posiada 3 kąpieliska, z czego dwa z nich są strzeżone. Przy najpopularniejszym kąpielisku (plaża A) znajdują się liczne bary, smażalnie ryb i sklepiki. To tu można wypożyczyć skutery wodne albo popływać na bananie. W 2017 roku otwarto w Łebie plażę dla nudystów.
  Słowiński Park Narodowy w Łebie to jeden z 23 parków narodowych w Polsce, którego największą wartością jest przyroda nieożywiona, nie zaś fauna i flora. Został utworzony w celu ochrony ruchomych wydm, które tworzą unikatowy w Europie pustynny krajobraz. Największą wydmą jest Łącka Góra o wysokości około 40 metrów.
  Sea Park Sarbsk w Łebie to atrakcja przeznaczona przede wszystkim dla rodzin z dziećmi. Park związany jest z tematyką mórz i oceanów a także z historią i kulturą Pomorza. To największe fokarium w Polsce i można tu spotkać pływające w basenach foki szare, uchatki kalifornijskie i kotiki południowo- amerykańskie.
  Park dinozaurów Łeba. Park w Łebie to miejsce stworzone z myślą o rodzinach z dziećmi, którzy spędzają wakacje nad polskim morzem. Przemierzając 20 ha można spotkać gady z epoki kredy w ich naturalnej wielkości. Ponadto w cenie biletu mamy także ogromne zjeżdżalnie wodne, Diabelski Młyn, labirynt magicznych luster i wiele innych atrakcji w tym rodzinnym parku rozrywki.
  Jezioro Łebsko w miejscowości Żarnowska to największe przybrzeżne jezioro na polskim wybrzeżu położone jest na terenie Słowińskiego Parku Narodowego. Brzeg jeziora został zagospodarowany i znajduje się tu pomost i plaża dla wczasowiczów. Można także uprawiać sporty wodne tj. windsurfing i kitesurfing oraz wędkować z łodzi i brzegu. Dużą atrakcją jeziora Łebsko są rejsy organizowane w sezonie letnim z przystani w Rąbce