Znajdz nocleg nad morzem

2 ilość ogłoszeń w bazie

Typy obiektów

Oferty SpecialneNoclegi Władysławowo

  Noclegi nad morzem w Władysławowie


  Władysławowo jest jedną z najpopularniejszych destynacji wybieranych przez turystów, którzy chcą spędzić wakacje nad polskim morzem. Miasto to położone jest nad Morzem Bałtyckim i Zatoką Pucką. Doskonała lokalizacja i dobrze rozwinięta infrastruktura turystyczna każdego lata przyciąga rzesze wczasowiczów do Władysławowa. Tu zawsze coś się dzieje, Władysławowo kusi atrakcjami dzieci i dorosłych. Dzieci przyjeżdżają tu na kolonie i obozy sportowe, młodzież może przyjechać do Władysławowa, aby poimprezować ze znajomymi, natomiast rodziny z dziećmi znajdą we Władysławowie nie tylko odpoczynek na pięknych plażach ale i szereg atrakcji. To miasto nad Bałtykiem to doskonała baza wypadowa do kolejnych kurortów nad morzem takich jak Jastrzębia Góra czy miejscowości znajdujące się na Półwyspie Helskim: Chałupy, Jastarnia, Jurata i Hel. W mieście znajduje się port morski. Przy jego nabrzeżu cumują jachty i żaglówki. Największą atrakcją tej miejscowości jest plaża we Władysławowie. Znajduje się tu 5 strzeżonych kąpielisk usytuowanych przy szerokiej, piaszczystej plaży. W sezonie letnim na wczasowiczów za dnia czeka na plaży masa atrakcji: zjeżdżalnie wodne, przejażdżki skuterem i rozgrywki piłki plażowej, natomiast wieczorami odbywają się tu dyskoteki i rozpoczyna nocne życie Władysławowa. Ta miejscowość nad Zatoką Pucką jest rajem dla miłośników sportów wodnych, zwłaszcza windsurfingu i kitesurfingu. Na promenadzie we Władysławowie tętni życie. Mnóstwo tu restauracji, kawiarni i budek z goframi i lodami. Jednym słowem można tu dobrze zjeść. Pełno tu także straganów z pamiątkami znad morza. Szukając noclegów nad polskim morzem warto wziąć pod uwagę tę właśnie miejscowość. Oferta noclegowa jest bardzo bogata i zróżnicowana. Władysławowo to miejsce, gdzie szukający luksusu mogą zarezerwować wakacje w hotelu przy plaży a amatorzy kontaktu z naturą mogą wynająć domek letniskowy albo spędzić wakacje na campingu blisko morza. Kwatery prywatne, pokoje gościnne, pensjonaty- każdy typ noclegu dla najbardziej wymagających wczasowiczów.
  Atrakcje turystyczne Władysławowa:
  Plaża we Władysławowie jest najważniejszym powodem, dla którego przyjeżdżają turyści do tego miasta. Jest tu 5 strzeżonych kąpielisk i piękne, piaszczyste plaże.
  Aleja Gwiazd Sportu we Władysławowie znajduje się niedaleko Ośrodka Przygotowań Olimpijskich. Na tutejszej promenadzie od 2000 roku umieszczane są tablice z wmurowanymi gwiazdami, na których znajdują się nazwiska znanych sportowców i trenerów.
  Lunapark Sowiński we Władysławowie - w samym centrum znajduje się Lunapark Sowiński a w nim karuzele, najwyższa kolejka górska w Polsce, gokarty i widokowy diabelski młyn.
  Planetarium we Władysławowie to atrakcja dla dzieci i dorosłych, bo każdy przecież marzy o podróży w kosmos.
  Ocean Park we Władysławowie to miejsce, gdzie można zobaczyć eksponaty ryb oraz ssaków morskich i oceanicznych w naturalnych rozmiarach. Najlepszym tego przykładem jest odwzorowanie trzydziestoczterometrowego płetwala błękitnego.
  Dom Rybaka we Władysławowie to największy budynek tego miasta i zarazem siedziba Urzędu Miasta. Znajduje się tu wysoka baszta stanowiąca punkt widokowy na piękną panoramę Władysławowa.