Znajdz nocleg nad morzem

2 ilość ogłoszeń w bazie

Typy obiektów

Oferty SpecialneNoclegi Żarnowska

  Noclegi nad morzem w Żarnowskiej


  Żarnowska- malownicza wieś letniskowa położona nad jeziorem Łebsko, oddalona 4 kilometry od Łeby i Morza Bałtyckiego. Ze względu na swoje atrakcyjne położenie nad morzem i jeziorem oraz stale rozwijającą się bazę noclegową miejscowość ta stanowi coraz częściej wybierany cel podróży wczasowiczów, którzy wybierają się na wakacje nad polskie morze. Żarnowska uwodzi ciszą i spokojem, Łeba przyciąga swoimi atrakcjami. Chcąc spędzić urlop nad polskim morzem a zarazem wypocząć od tempa i hałasu dużych miast, Żarnowska będzie idealnym miejscem. Największą atrakcją tej miejscowości jest jezioro Łebsko i znajdujący się tam Słowiński Park Narodowy. Jezioro Łebsko to wymarzone miejsce dla miłośników windsurfingu i kitesurfingu. Znajduje się tam wydzielone kąpielisko i taras widokowy na ruchome wydmy Mierzei Łebskiej. Jeśli szukają Państwo noclegów we wsi Żarnowska to przeważa tu agroturystyka, domki letniskowe i pokoje gościnne. Dopiero w Łebie można zarezerwować nocleg nad morzem w luksusowym hotelu czy apartamencie. Spędzając urlop w miejscowości Żarnowska warto wybrać się do Łeby nie tylko aby spędzić czas na plaży ale odwiedzić atrakcje, które oferuje ta miejscowość. Jest to przede wszystkim park dinozaurów Łeba Park i Sea Park Sarbsk.
  Atrakcje turystyczne miejscowości Żarnowska:
  Plaża w miejscowości Żarnowska: Chociaż plaża nie znajduje się bezpośrednio w miejscowości Żarnowska, to można się do niej szybko dostać udając się do Łeby. Jest to dystans zaledwie 4 kilometrów a wybrać się tu naprawdę warto, bo plaże w Łebie są szerokie i piaszczyste. To nieomal 10 kilometrów linii brzegowej z pięknymi plażami, do których prowadzą liczne zejścia. Ciekawostką jest, że w 2017 roku otwarto w Łebie plażę dla nudystów.
  Jezioro Łebsko w miejscowości Żarnowska to największe przybrzeżne jezioro na polskim wybrzeżu i trzecie co do wielkości jezioro w Polsce. Położone jest na terenie Słowińskiego Parku Narodowego. Na brzegu jeziora znajduje się pomost i plaża dla wczasowiczów. Można tu także uprawiać sporty wodne tj. windsurfing i kitesurfing oraz wędkować z łodzi i brzegu. Dużą atrakcją jeziora Łebsko są rejsy organizowane w sezonie letnim z przystani w Rąbce do Muzeum Wyrzutni Rakiet.
  Słowiński Park Narodowy w Żarnowskiej to jeden z 23 parków narodowych w Polsce. Został utworzony w celu ochrony ruchomych wydm, które tworzą unikatowy w Europie pustynny krajobraz. Największą wydmą jest Łącka Góra o wysokości około 40 metrów, z której roztacza się piękny widok, dzięki któremu możemy się poczuć jak na prawdziwej pustyni.
  Sea Park Sarbsk w okolicy miejscowości Żarnowska to miejsce, do którego warto się wybrać spędzając wakacje nad morzem z dziećmi. Park związany jest z tematyką mórz i oceanów a także z historią i kulturą Pomorza. To największe fokarium w Polsce i można tu spotkać pływające w basenach foki szare, uchatki kalifornijskie i kotiki południowo- amerykańskie.
  Park dinozaurów Łeba Park w Łebie to idealna atrakcja dla rodzin z dziećmi, którzy spędzają wakacje nad polskim morzem. To tu na 20 ha można cofnąć się do epoki kredy i spotkać dinozaury w naturalnej wielkości.