Znajdz nocleg nad morzem

2 ilość ogłoszeń w bazie

Typy obiektów

Oferty SpecialneCampingi

    Kemping nad morzem


    Dla poszukiwaczy przygód, niestrudzonych urlopowiczów, dla których luksus to po prostu spędzanie cudownych chwil i wakacji nad polskim morzem, oferujemy noclegi na polach campingowych przy plaży.

    Bezpośredni kontakt z naturą, bliskość plaży, piękne okoliczności przyrody, spędzanie dnia na świeżym powietrzu od rana do wieczora. Takich warunków nie zapewni nam najbardziej luksusowy hotel. Taki relaks znajdziemy wybierając ofertę jednego z campingów nad Morzem Bałtyckim.

    Campingi położone są na ogrodzonych terenach, na których goście zatrzymują się na noclegi w namiotach, kamperach albo przyczepach campingowych. Do dyspozycji gości, w zależności od campingu nad morzem, znajdują się także pawilony lub domki turystyczne. Na terenie campingu są toalety i prysznice, wyznaczone miejsca do przygotowania posiłków, podłączenie do energii elektrycznej a dla dzieci place zabaw.

    Właściciele campingów wyznaczają osobny teren na kampery i przyczepy a inne miejsce na namioty. Przyjeżdżając swoim kamperem możemy zwiedzić całe wybrzeże, zmieniając co jakiś czas miejscowość i miejsce noclegowe. W ten sposób podczas urlopu możemy cieszyć się różnorodnością nadmorskich miejscowości, pięknem plaż i natury, która w każdym regionie ma do zaoferowania coś innego. Wybierając campingi mamy możliwość spędzenia tanich wakacji nad morzem.