Znajdz nocleg nad morzem

8 ilość ogłoszeń w bazie

Oferty Specialne

domek letniskowy nad morzem do wynajęcia tanio
reklama obiektów noclegowych tanio


Campingi

Domki letniskowe Dąbki

WYRÓŻNIONE PROMOWANE
Domki Letniskowe MEDUZA
Serdecznie zapraszamy państwa na rodzinny wypoczynek do nowych i komfortowych domków "Meduza", które zostały oddane do użytku 2010 roku. Oferujemy domki drewniane (30 m z tarasem) 4-osobowe z możliwością dostawki. W Domkach Letniskowych MEDUZA: - sypialnia (dwuosobowa kanapa i pojemna...

    Kemping nad morzem


    Dla poszukiwaczy przygód, niestrudzonych urlopowiczów, dla których luksus to po prostu spędzanie cudownych chwil i wakacji nad polskim morzem, oferujemy noclegi na polach campingowych przy plaży.

    Bezpośredni kontakt z naturą, bliskość plaży, piękne okoliczności przyrody, spędzanie dnia na świeżym powietrzu od rana do wieczora. Takich warunków nie zapewni nam najbardziej luksusowy hotel. Taki relaks znajdziemy wybierając ofertę jednego z campingów nad Morzem Bałtyckim.

    Campingi położone są na ogrodzonych terenach, na których goście zatrzymują się na noclegi w namiotach, kamperach albo przyczepach campingowych. Do dyspozycji gości, w zależności od campingu nad morzem, znajdują się także pawilony lub domki turystyczne. Na terenie campingu są toalety i prysznice, wyznaczone miejsca do przygotowania posiłków, podłączenie do energii elektrycznej a dla dzieci place zabaw.

    Właściciele campingów wyznaczają osobny teren na kampery i przyczepy a inne miejsce na namioty. Przyjeżdżając swoim kamperem możemy zwiedzić całe wybrzeże, zmieniając co jakiś czas miejscowość i miejsce noclegowe. W ten sposób podczas urlopu możemy cieszyć się różnorodnością nadmorskich miejscowości, pięknem plaż i natury, która w każdym regionie ma do zaoferowania coś innego. Wybierając campingi mamy możliwość spędzenia tanich wakacji nad morzem.