Znajdz nocleg nad morzem

2 ilość ogłoszeń w bazie

Typy obiektów

Oferty SpecialneSPA

    SPA nad morzem


    Wodę i jej lecznicze właściwości wykorzystuje się na różne sposoby w luksusowych hotelach SPA nad Morzem Bałtyckim i nadmorskich centrach odnowy biologicznej. Tym terminem możemy określić zarówno miejsce- najczęściej hotel z basenem nad morzem jak również szereg zabiegów upiększających, odmładzających i relaksujących.

    Hotel SPA to duży obiekt noclegowy z basenem lub kompleksem basenów, posiadający saunę fińską, parową oraz jacuzzi.  Pobyt nad morzem sprzyja odprężeniu, podczas urlopu nad morzem każdy chce zadbać o swoje ciało, aby po powrocie wyglądać młodziej, mieć piękną opaleniznę  i wrócić wypoczętym i zrelaksowanym. Pobyt w SPA powinien naładować akumulatory zdrowia i urody na cały rok pracy. Dzięki nowocześnie wyposażonym gabinetom odnowy biologicznej oraz wyszkolonej kadrze kosmetologów i masażystów Państwa wakacje mogą zmienić się w niezapomniany pobyt, który pozwoli zrelaksować się nawet największym pracoholikom.

    Hotele i ośrodki SPA oferują usługi odnowy biologicznej, kuracje odchudzające a także programy regeneracji w ramach pobytów jedno- lub dwutygodniowych lub krótkich- weekendowych pobytów nad morzem. Połączenie odnowy biologicznej z wypoczynkiem daje niesamowite rezultaty. Najpopularniejsze są zabiegi fizykoterapeutyczne takie jak krioterapia, laseroterapia i światłolecznictwo. Poza zabiegami fizykoterapeutycznymi jako kolejne, najbardziej popularne plasują się masaże, zarówno lecznicze jaki i relaksacyjne.

    Zwykle zabiegi te nie są tanie, stając się pewnym luksusem. Jednak przyjemność, jaką sprawia taki pobyt nad morzem i efekty zabiegów i masaży są bezcenne dla zdrowia i urody